Tanáraink

 

lm Lévai Mónika

Igazgató

kémia, matematika szakos tanár

igazgato@baktayg.hu

 

kmcs Kelemenné Molnár Csilla

Igazgatóhelyettes

fizika, matematika szakos tanár

tankönyv felelős, alapítványi tag

mcsilla@baktayg.hu

tdm Tariné Dudás Marianna

Igazgatóhelyettes

informatika, matematika szakos tanár

tdm@baktayg.hu

scan0151 Antalné Molnár Zsuzsanna

angol szakos tanár

AMZS@baktayg.hu

bke Baginé Körmendi Éva

földrajz, testnevelés szakos tanár

bagine@baktayg.hu


Békés Judit

angol szakos tanár

bekes.judit@baktayg.hu

img_7636 Csapp Imre

informatika szakos tanár

7.a osztályfőnöke

csapp.imre@baktayg.hu

cssz Csépány Szilárd

földrajz, testnevelés szakos tanár

csepanysz@baktayg.hu

Fábry-Hegyháti Júlia

magyar szakos tanár

9.c osztályfőnöke

fabryhegyhati.julia@baktayg.hu

img_7589 Fehér István

rajz szakos tanár

feher.istvan@baktayg.hu

---- Ferenchalminé Pfeiler Melinda

matematika szakos tanár

f.melinda@baktayg.hu

Galambos Ágnes

testnevelés szakos tanár

10.b osztályfőnöke

DÖK segítő tanár

galamb@baktayg.hu

Helméczy Károly

fizika, matematika szakos tanár

12.a osztályfőnöke

helmeczy.karoly@baktayg.hu

Helméczyné Bosánszki Judit

magyar, német szakos tanár

11.c osztályfőnöke

helmeczyne.bjudit@baktayg.hu


Jakab Ildikó

angol szakos tanár

jakab.ildiko@baktayg.hu

img_7621 Keményné Duló Edit

informatika, matematika szakos tanár

8.a osztályfőnöke

kde@baktayg.hu

Kiss Zsuzsanna

informatika, matematika szakos tanár

10.c osztályfőnöke

kisszsuzsi@baktayg.hu

Koltai Csilla

ének szakos tanár

énekkar vezető

alapítványi tag

koltai.csilla@baktayg.hu

Kórik Borbála

magyar szakos tanár

Irodalmi színpad vezető

bkorik@baktayg.hu

Kovács István

angol, magyar szakos tanár

kovacs.istvan@baktayg.hu

km Krecskó Mariann

magyar szakos tanár

fejlesztőpedagógus

11.b osztályfőnöke

mkrecsko@baktayg.hu

Ladányi Tímea

német szakos tanár

9.b osztályfőnöke

alapítványi tag

lt@baktayg.hu

Márta Lakatos Anita

kémia, matematika szakos tanár

10.a osztályfőnöke

DÖK segítő tanár

lanita@baktayg.hu

Nemesné Molnár Kinga

angol szakos tanár

molnar.kinga@baktayg.hu

Németh Anikó Németh Anikó

angol szakos tanár

nemeth.aniko@baktayg.hu

Oláh Jánosné

magyar, német szakos tanár

olahne.olga@baktayg.hu

scan0153 Pintér Ágnes

német szakos tanár

pinter.agnes@baktayg.hu

Sándorné Bartha Ilona

biológia szakos tanár

9.a osztályfőnöke

bartha.ilona@baktayg.hu

img_7605 Skonc Erzsébet

földrajz, történelem szakos tanár

12.c osztályfőnöke

skonce@baktayg.hu

Szakál Balogh Henrietta

biológia, tánc szakos tanár

szaba@baktayg.hu

Szadainé Somogyi Erika

magyar, német szakos tanár

szadaine.serika@baktayg.hu

Szilágyi Andrea

német szakos tanár

12.b osztályfőnöke

szilagyi.andrea@baktayg.hu

Szimuly Zsófia

angol, magyar szakos tanár

9.ny osztályfőnöke

szimuly.zsofia@baktayg.hu

Szirákiné Faar Erika

etika, erkölcstan, történelem szakos tanár

faar.erika@baktayg.hu

tki Tolnainé Korcz Ilona

könyvtárostanár

közösségi szolgálat felelőse

tolnaine@baktayg.hu

Tolnai Zoltán

magyar, történelem szakos tanár

tolnai.zoltan@baktayg.hu

Tóthné Zsebe Zsuzsanna

biológia, kémia szakos tanár

11.a osztályfőnöke

zsebe.zsuzsanna@baktayg.hu

Veress László

fizika szakos tanár

veress.laszlo@baktayg.hu