Eredményeink

Verseny- és tanulmányi eredményeink 2016/17-es tanévben

 

“Pázmány Bölcs-ész” országos irodalom verseny:

14. helyezett :

Csabai András 12.c

17. helyezett:

Dallmann Dóra 12.c

22. helyezett:

Dér Petra 12.c

“Regösök Húrján” országos versmondó verseny DÖNTŐ –  2016. december 3.

“bronz” minősítésű fokozaton végzett
Kovács Anett 9. a
kovacsnetti

Idegennyelvi szavalóverseny halásztelki területi forduló – 2016.december 7.

I. helyezett angol nyelvből:

Faragó Emese 8.a

Iskolai idegennyelvi szavalóverseny – 2016. december 6-7.

Angol nyelv:

I. helyezett:

Faragó Emese 8.a

II. helyezett:

Kolozsvári Krisztina 10.a

III. helyezett:

Vizi Sarolta 10.b

Német nyelv:

I. helyezett:

Ladjánszky Dániel 7.a

II. helyezett:

Szennai Csenge 11.a

III. helyezett:

Gelányi Nóra 8.a

Területi matematika verseny – 2016. november

7. osztályos kategória:

I. helyezett:

Hézser Tünde 7.a

8. osztályos kategória

III. helyezett:

Csapi Zsófia 8.a

Határtalanul városi szavalóverseny – 2016.november 24.

6-7. osztályos kategória:

I. helyezett:

Szalay Lili 7.a

8-9. osztályos kategória:

II. helyezett:

Mehlhoffer Anna 9.a

III. helyezett:

Kovács Anett 9.a

A szavalóverseny eredményei iskolánkban – 2016. november 21.

I. helyezett:

Schneider Lili 11.a

II. helyezett:

Kovács Anett 9.a

III. helyezett:

Szalay Lili 7.a

A helyesírási verseny eredményei iskolánkban – 2016. november 16.

9-12. évfolyamon:

I. helyezett:

Dankó Lili 12.a

II. helyezettek azonos pontszámmal:

Singer Anna 12.a

Turay Maryama 11. b

7-8. évfolyamon:

I. helyezettek azonos pontszámmal:

Csapi Zsófia 8.a

Szalay Lili 7.a

II. helyezett:

Halák Csenge 7.a

Városi OLIMPIA KVÍZ Versenyen- 2016. november 8.

III. helyezést ért el a “Cukrok” nevű csapat a 8.a osztályból

Csapi Zsófia

Faragó Emese

Páczai Petra

Várhegyi Ábel

15039713_1502311806452424_8958100471835709111_o

VI. helyezést ért el az ” Unikornisok” nevű csapat a 7.a osztályból:

Nádas Luca

Halák Csenge

Markovics Vivien

Tóth Ágoston

14976477_1502311443119127_8084006991059153681_o

VII. helyezést ért el a “Fradisták” nevű csapat a 7.a-ból:

Szalay Lili

Kovács Eszter

Reich Lorett

Nagy Gábor

15002309_1502311109785827_6141726969350030950_o

Honvédelmi Kötelék Katonai megyei verseny – 2016. október  12. Szentendre

V. helyezés  – csapattagok:

Papp Gábor 10.c

Szedlák Péter 9.a

Takács Balázs 9.a

Varga Péter 9.a

Városi Petőfi Szavalóverseny – 2016. szeptember 30.

 

I. helyezést ért el:

Schneider Lili, 11. a (11-12. korcsoport)

Retek Mercédesz 10. c (9-10. korcsoport)

Ladjánszky Dániel 7. a (7-8. korcsoport)

II. helyezést ért el:

Mehlhoffer Anna 9. a (9-10. korcsoport)

 

III. helyezést ért el:

Óvári László 10. c (9-10. korcsoport)

Különdíjat kapott:

Mustajbasic Adelisa 10. a (9-10. korcsoport)

Páczai Petra 8. a (7-8. korcsoport)

petofi

 

Sportversenyek

 

B33 kosárlabda selejtező – lányok – 6. helyen döntőbe jutottak – 2016. november 15.

b33kosarlány

Futsal Diákolimpia megyei selejtező VI. korcsoport fiúk – Pilisvörösvár – november 8.

III. helyett csapatunk:

Bábik Dominik

Erdélyi Bálint

Vitányi Gergő

Tusa Kristóf

Szabó Márton

Temmel Norbi

Kammermann Ádám

Egyed Robi

Pongrácz Bernát

fairplayfiu

 

 

Fair-play Cup teremfoci – VI. korcsoport lányok (őszi-téli szezon) – Érd – december 2.

I. helyezett csapatunk:

Katona Klaudia

Schuszter Anna

Szűcs Kata

Tóth Fanni

Jakus Cintia

Pintér Dóra

Simon Sára

Humenyik Aliz

Dancs Klaudia

fairplaylány

Kézilabda diákolimpia megyei női döntő – V-VI. korcsoport – 2016.11.21. Vác

IV. helyezést ért a következő csapat:

Ambrus Dorottya 9.b

Farkas Zsófia 9.b

Gazsovics Virág 10.a

Gergics Lili 9.ny

Kovács Judit Lili 9.a

Schuszter Anna 9.b

Szita Regina 11.b

 

Pest megyei korcsoportos sakkbajnokság – 2016. november 19. Szada

IV. helyezést ért el:

Várhegyi Ábel 8.a osztályos tanuló

Pest megyei korcsoportos SAKK bajnokság – 2016. szeptember 24. , Szada

 

III. helyezést ért el:

Várhegyi Ábel  8.a osztályos tanuló

 

Dunaharaszti futó-party – szeptember 18.

 

I. helyezést ért el:            PÁCZAI PETRA  8.a osztályos tanulónk (0-14 korcsoportban 38:22 időeredménnyel)

 

WAKO Cadet, Junior Kick-box Világbajnokság – augusztus 28-szeptember 3. Dublin

 

KOLOZSVÁRI KINGA 9. Ny osztályos  tanulónk ezüst érmet szerezett a Light-Contact versenyen és bronzérmet a Kick-Light versenyben.

kolozsvari-kinga-ezusterem

 

 

Köszönjük tanulóinknak, eredményeikre büszkék vagyunk.

 

 

Verseny- és tanulmányi eredményeink 2015/16-os tanévben