Eredményeink

Verseny- és tanulmányi eredményeink 2016/17-es tanévben

 

Szabó Magda Országos Háromfordulós olvasóverseny

16. helyezett lett :

Ódor Anna

Városi Természettudományos Verseny

I. helyezett lett 7. évfolyamon:

Ladjánszky Dániel 7.a

Tóth Ágoston 7.a

 

I. helyezett lett 8. évfolyamon:

Csapi Zsófia 8.a

Bíró Boglárka 8.a

Irínyi János kémia verseny

2.helyezés: Csapi Zsolt

7.helyezés: Csóka Gergő

Medve Szabadtéri Matematikaverseny – 2017. május 13.

59. Herczeg Zorka

7. osztály

Nyári Anna
7. osztály
Hegedűs Dóri

7. osztály

Arany
76. Kovács Krisztina

7. osztály

Lehel Réka

7. osztály

Horváth Tamara

7. osztály

Arany
91. Mátyók Júlia

7. osztály

Kovács Eszter

7. osztály

Hézser Tünde

7. osztály

Arany
97. Reich Lorett

7. osztály

Markovics Vivien

7. osztály

Maróti Brigitta

7. osztály

Arany
198. Kovács Dominika

9. osztály

Nyírádi Enikő

9. osztály

Kádár Nóra

9. osztály

Bronz
199. Rábenspeck Sára

9. osztály

Kada Vanda

9. osztály

Kovács Anna

9. osztály

Bronz
250. Szőke Alexandra

7. osztály

Iszák Alexandra

7. osztály

Ilonka Szabina

7. osztály

Bronz
263. Ladjánszky Dániel

7. osztály

Pengő Bertalan

7. osztály

Gál Andor

7. osztály

Bronz
283. Tóth Ágoston

7. osztály

Bolyós Norbert

7. osztály

Maukner Máté

7. osztály

Bronz

 

73. Bácsi Noémi

10. a

Antoni András

10. a

Dominguez Dávid

10. a

Bronz
53. Nagy Trisztán

9. c

Illinger Máté

9. c

Csatári Gábor

9. c

Ezüst
31. Csapi Zsolt

10. a

Tóth Vince

10. a

Csóka Gergő

10. a

Ezüst


Katasztrófavédelmi verseny – Szigetszentmiklós – 2017. április 6.

IV. helyezett:

Csesznák Ádám 10.b

Tóth Petra 10.b

Páldi Levente 10.b

Kovács Bálint 10.b

Dunaharaszti MTK legjobb sportolói díjat kaptak – 2017. március 4.

Somkúti Janka 12.b – kosárlabda felnőtt kategória

Vitányi Gergő 11.a – labdarúgás utánpótlás kategória

Bocskai Byte alkalmazói informatika verseny – Halásztelek – 2017. április 8.

III. helyezett lett :

Imre Krisztián 10.a

Kistérségi szavalóverseny – Szigetszentmiklós – 2017. március 23.

Angol nyelv:

I. helyezett:

Faragó Emese 8.a

Német:

I. helyezett:

Ladjánszky Dániel 7.a

 

Juvenes Translator EU fordítóverseny iskolai forduló – 2016. november

Különdíjat kapott:

Ódor Anna 10.b

 

Zrínyi Ilona Országos Matematika Verseny – 2017. február 17.

7. évfolyamon a 7.a osztályból

62.helyezett: Polauer Klaudia

67. helyezett: Hézser Tünde

107. helyezett: Gál Andor

145. helyezett: Ladjánszky Dániel

154. helyezett: Reich Lorett

 155. helyezett: Nagy Gábor István

 

8.évfolyamon a 8.a osztályból

33. helyezett: Csapi Zsófia

 

9. évfolyamon a 9.a osztályból

34. helyezett :Varga Péter

60. helyezett :Takács Balázs

10. évfolyamon a 10.a osztályból

 

7. helyezett :Csapi Zsolt

34. helyezett :Kormos Gergő

51. helyezett :Csóka Gergő

53. helyezett :Antoni András

Savaria Országos Történelem Tanulmányi Verseny – 2017. február

Megyei fordulóban VI. helyezett lett :

Illinger Simon 10.b

Nemzeti Értéktár vetélkedő döntő – 2017. február

IV.helyezett csapatunk:

Földesi Zsuzsanna 7.a

Heil Hajnal 7.a

Lehel Réka 7.a

Horváth Tamara 7.a

Nemzeti Értéktár vetélkedő megyei középdöntő – Törökbálint – 2017. január 28.

II. helyezett:

Földesi Zsuzsanna 7.a

Heil Hajnal 7.a

Lehel Réka 7.a

7a

Kazinczy-verseny eredményei – 2017.02.02.

7-8. osztályos korcsoport:

I. helyezett:

Csapi Zsófia 8.a

Ladjánszky Dániel 7.a

II. helyezett:

Nagy Gábor 7.a

9-12.-es korcsoport:

I. helyezett:

Nalborczyk Szintia 12.a

Nagy Tünde 9.a

II. helyezett:

Erős Anna 12.a

III. helyezett:

Kovács Judit 9.a

“Pázmány Bölcs-ész” országos irodalom verseny:

14. helyezett :

Csabai András 12.c

17. helyezett:

Dallmann Dóra 12.c

22. helyezett:

Dér Petra 12.c

“Regösök Húrján” országos versmondó verseny DÖNTŐ –  2016. december 3.

“bronz” minősítésű fokozaton végzett
Kovács Anett 9. a
kovacsnetti

Idegennyelvi szavalóverseny halásztelki területi forduló – 2016.december 7.

I. helyezett angol nyelvből:

Faragó Emese 8.a

Iskolai idegennyelvi szavalóverseny – 2016. december 6-7.

Angol nyelv:

I. helyezett:

Faragó Emese 8.a

II. helyezett:

Kolozsvári Krisztina 10.a

III. helyezett:

Vizi Sarolta 10.b

Német nyelv:

I. helyezett:

Ladjánszky Dániel 7.a

II. helyezett:

Szennai Csenge 11.a

III. helyezett:

Gelányi Nóra 8.a

Területi matematika verseny – 2016. november

7. osztályos kategória:

I. helyezett:

Hézser Tünde 7.a

8. osztályos kategória

III. helyezett:

Csapi Zsófia 8.a

Határtalanul városi szavalóverseny – 2016.november 24.

6-7. osztályos kategória:

I. helyezett:

Szalay Lili 7.a

8-9. osztályos kategória:

II. helyezett:

Mehlhoffer Anna 9.a

III. helyezett:

Kovács Anett 9.a

A szavalóverseny eredményei iskolánkban – 2016. november 21.

I. helyezett:

Schneider Lili 11.a

II. helyezett:

Kovács Anett 9.a

III. helyezett:

Szalay Lili 7.a

A helyesírási verseny eredményei iskolánkban – 2016. november 16.

9-12. évfolyamon:

I. helyezett:

Dankó Lili 12.a

II. helyezettek azonos pontszámmal:

Singer Anna 12.a

Turay Maryama 11. b

7-8. évfolyamon:

I. helyezettek azonos pontszámmal:

Csapi Zsófia 8.a

Szalay Lili 7.a

II. helyezett:

Halák Csenge 7.a

Városi OLIMPIA KVÍZ Versenyen- 2016. november 8.

III. helyezést ért el a “Cukrok” nevű csapat a 8.a osztályból

Csapi Zsófia

Faragó Emese

Páczai Petra

Várhegyi Ábel

15039713_1502311806452424_8958100471835709111_o

VI. helyezést ért el az ” Unikornisok” nevű csapat a 7.a osztályból:

Nádas Luca

Halák Csenge

Markovics Vivien

Tóth Ágoston

14976477_1502311443119127_8084006991059153681_o

VII. helyezést ért el a “Fradisták” nevű csapat a 7.a-ból:

Szalay Lili

Kovács Eszter

Reich Lorett

Nagy Gábor

15002309_1502311109785827_6141726969350030950_o

Honvédelmi Kötelék Katonai megyei verseny – 2016. október  12. Szentendre

V. helyezés  – csapattagok:

Papp Gábor 10.c

Szedlák Péter 9.a

Takács Balázs 9.a

Varga Péter 9.a

Városi Petőfi Szavalóverseny – 2016. szeptember 30.

 

I. helyezést ért el:

Schneider Lili, 11. a (11-12. korcsoport)

Retek Mercédesz 10. c (9-10. korcsoport)

Ladjánszky Dániel 7. a (7-8. korcsoport)

II. helyezést ért el:

Mehlhoffer Anna 9. a (9-10. korcsoport)

 

III. helyezést ért el:

Óvári László 10. c (9-10. korcsoport)

Különdíjat kapott:

Mustajbasic Adelisa 10. a (9-10. korcsoport)

Páczai Petra 8. a (7-8. korcsoport)

petofi

 

Ozirisz Földjén – országos történelem verseny – 2016. május

32. hely: 8.a csapata

Bata Dorina

Faragó Emese

Flórián Petra

Gelányi Nóra

Kovács Réka Fanni

Ocskó dóra

Páczai Petra

Tapodi Viktória

Zsíros Klaudia

22.hely: 9.a 1. csapata

Kovács Dominik

Kovács Judit

Nagy Tünde

Szedlák Péter

Takács Balázs

Varga Péter

35. hely: 9.a 2. csapata

Csepregi Fanni

Gyephár Alíz

Kovács Lili

Mehlhoffer Anna

Török Dóra

Weinber Virág

9. hely: 10.b csapata

Ódor Anna

Barcsi Réka

Gál Brigitta

Illinger Simon

Tari Dorottya

Koncsek Dániel

 

Sportversenyek

 

 

Angyal Villő eredményei

Diákolimpia – 2017.06.02-04.

1.hely:  K1               500 m                U15

1.hely: K2               500 m                 U16

2.hely: K1               200 m                 U15

Maraton Magyar Bajnokság Győr -2017. május

1.hely:  K2               15 km

Vízitúra Maraton

1.hely:  K1               2000 m

Általános Iskolások Országos Bajnoksága

Sportlövészet 1. helyezés: Kerékgyártó Lili

Vívás

1.helyezés vívás : Albert Zorka

Amatőr kosárlabda – Gödöllő, 2017. február 16.

Nagy Levente 11.a

Domingez Dávid  10.a

Imre Krisztián 10.a

Lach Márton 10.a

Rákóczi Zsolt 10.a

Kahucz József 10.c

Óvári Laci 10.c

Mihály Patrik 9.B

Pécsek György 9.B

B33 kosárlabda selejtező – lányok régiós döntőjén vettek részt:

Somkúti Janka 12.B

Szászi Lilla 12.B

Solymosi Panna 9.A

Kuczik Lili meghívott tag

 

Pest megyei sakk diákolimpia IV. korcsoport – 2017. január 28.

III. helyezést ért el :

Várhegyi Ábel 8.a

B33 kosárlabda selejtező – lányok – 6. helyen döntőbe jutottak – 2016. november 15.

Somkúti Janka 12.B

Szászi Lilla 12.B

Solymosi Panna 9.A

Kuczik Lili meghívott tag

b33kosarlány

Futsal Diákolimpia megyei selejtező VI. korcsoport fiúk – Pilisvörösvár – november 8.

III. helyett csapatunk:

Bábik Dominik

Erdélyi Bálint

Vitányi Gergő

Tusa Kristóf

Szabó Márton

Temmel Norbi

Kammermann Ádám

Egyed Robi

Pongrácz Bernát

fairplayfiu

 

Taksonyi Kupa – Leány labdarúgás – 2017. május

II. helyezett csapatunk:

Katona Klaudia

Schuszter Anna

Szűcs Kata

Tóth Fanni

Jakus Cintia

Pintér Dóra

Simon Sára

Humenyik Aliz

Dancs Klaudia

Fair-play Cup teremfoci – lányok megye döntő – 2017- április

IV. helyezett csapatunk:

Katona Klaudia

Schuszter Anna

Szűcs Kata

Tóth Fanni

Jakus Cintia

Pintér Dóra

Simon Sára

Humenyik Aliz

Dancs Klaudia

Fair-play Cup teremfoci – VI. korcsoport lányok (őszi-téli szezon) – Érd – december 2.

I. helyezett csapatunk:

Katona Klaudia

Schuszter Anna

Szűcs Kata

Tóth Fanni

Jakus Cintia

Pintér Dóra

Simon Sára

Humenyik Aliz

Dancs Klaudia

fairplaylány

Kézilabda diákolimpia megyei női döntő – V-VI. korcsoport – 2016.11.21. Vác

IV. helyezést ért a következő csapat:

Ambrus Dorottya 9.b

Farkas Zsófia 9.b

Gazsovics Virág 10.a

Gergics Lili 9.ny

Kovács Judit Lili 9.a

Schuszter Anna 9.b

Szita Regina 11.b

 

Pest megyei korcsoportos sakkbajnokság – 2016. november 19. Szada

IV. helyezést ért el:

Várhegyi Ábel 8.a osztályos tanuló

Pest megyei korcsoportos SAKK bajnokság – 2016. szeptember 24. , Szada

 

III. helyezést ért el:

Várhegyi Ábel  8.a osztályos tanuló

 

Dunaharaszti futó-party – szeptember 18.

 

I. helyezést ért el:            PÁCZAI PETRA  8.a osztályos tanulónk (0-14 korcsoportban 38:22 időeredménnyel)

 

WAKO Cadet, Junior Kick-box Világbajnokság – augusztus 28-szeptember 3. Dublin

 

KOLOZSVÁRI KINGA 9. Ny osztályos  tanulónk ezüst érmet szerezett a Light-Contact versenyen és bronzérmet a Kick-Light versenyben.

kolozsvari-kinga-ezusterem

 

 

Köszönjük tanulóinknak, eredményeikre büszkék vagyunk.

 

 

Verseny- és tanulmányi eredményeink 2015/16-os tanévben